ГУРТОК "СЕКРЕТАР КЕРІВНИКА"

/Files/images/IMG_6351.jpg

Керівник гуртка - Сивакова Ольга Володимирівна

Дівчата, які вважають, що в житті їм знадобляться знання, навички та вміння зі складання різних документів на комп'ютері "сліпим" (тобто , не дивлячись на клавіатуру) десятипальцевим методом зі швидкістю не менше 150 знаків за хвилину, можуть розраховувати на те, що в гуртку "СЕКРЕТАР КЕРІВНИКА" вони одержать усі необхідні знання, щоб не тільки засвоїти працю секретаря, але й розвивати в майбутньому свої здібності комп'ютерної праці.
В гурток зараховуються дівчата 8-11 класів. Навчально-виховний процес будується таким чином, що поряд з теоретичними заняттями відбуваються практичні. Спочатку дівчата на тренажерах (друкарських машинах) засвоюють клавіатуру, яка ідентична з клавіатурою комп'ютера, а потім навчаються складати та оформляти різні документи належним чином та знайомляться зі службовими обов'язками секретаря, знання яких їм знадобляться як майбутнім спеціалістам-організаторам діловодства, а по закінченні вищих закладів освіти здобути професію адміністратора.
Навчання триває 2 роки, після чого дівчата, які успішно склали іспити, одержують свідоцтва про позашкільну освіту, яка надає їм можливість працевлаштування на роботу після закінчення школи.
В гуртку також відбуваються організаційно-масові заходи такі, як тематичні та святкові вечори, зустрічі з випускниками минулих років, екскурсії, конкурси тощо

Інструктаж з техніки безпекиНа перервіПочаток учбового процесуЗахист роботи з МАНу 2014

Заняття в гуртку "Секретар керівника"

Кiлькiсть переглядiв: 139