ГУРТОК «ІНФОРМАТИКИ»

/Files/images/0a.jpg

Керівник гуртка - Дорохов Володимир Леонтійович

В гуртку закладається потенціал для подальшого розвитку пізнавальних, вольових та емоційних процесів:
- формуються умови для успішного переходу до наступного ступеня навчання,
- гуртківці не тільки знайомляться з комп’ютером, але і в повному обсязі використовують набуті навики на заняттях з програмування. Застосування комп’ютерів в гуртку сприяє розвитку сучасного технічного мислення. На заняттях діти оволодівають поняттями технології програмування, набором основних програм, навчаються складати алгоритм.
Гурток інформатики відкрився на Станції юних техніків у 1987 році. Спочатку навчання велося на базі програмуємих калькуляторів МК35. Пізніше в гуртку з’являються перші «Сінклери» і починається навчання програмуванню. Наприкінці 90-х років гурток оснащений ІВМ ХТ 8086. В перші роки нового тисячоліття до гуртка передають АТ 80286 та АТ 80386, проводиться курс лекцій по операційній системі і текстовому редактору.
В літку 2008 року в гуртку встановлюють сучасний комп’ютерний клас та навчання проводиться за новою програмою, де вивчаються сучасні операційні системи та офісні програми. З 1996 року керівник гуртка Дорохов Володимир Леонтійович. На заняттях діти вивчають устрій та принцип роботи комп’ютера, його складових систем, початкове програмування, сучасні операційні системи, офісні програми та багато іншого.

Кібер-змагання, 13 жовтня 2016Заняття за новою адресою, грудень 2017Заняття за новою адресою, грудень 2017Початок занять, вересень 2017

На заняттях гуртка інформатики

Кiлькiсть переглядiв: 320